Poznaj mnie

Destin (franc. „przeznaczenie”) to rozwiązania, które pomogą Ci żyć pełnią życia, bardziej świadomie tak, by prowadzić życie, o jakim marzysz, a nie jakie Ci się przytrafia.

Kilka słów o mnie …

Nazywam się Katarzyna Szafarczyk.
Jestem Edukatorem Świadomego Życia.
Pomagam innym przeżyć życie w pełni i bardziej świadomie oraz wyprodukować endorfiny. Sprawiam, że ludzie zaczynają inaczej patrzeć nie tylko na swoje życie, ale również na swoje marzenia.
Moją misją jest szerzenie świadomego i energetycznego życia.

Jako Doradca Rozwoju Osobistego pomogę Ci ustawić życiowy kompas na realizację celów oraz zaprojektować świadome życie w każdym obszarze. Wierzę, że każdy ma w sobie MOC, dzięki której może prowadzić życie, o jakim marzy. Niektórzy jednak potrzebują przewodnika, by tę moc wydobyć i właściwie jej użyć.

Jako Trener jogi śmiechu  pomogę Ci odkryć źródło prawdziwej radości i doświadczyć magii śmiechu. Joga Śmiechu uruchamia natychmiastową produkcję endorfin i odrywa od codziennego biegu. Prowadzenie warsztatów z jogi śmiechu to dla mnie możliwość rozwoju i doskonalenia oraz wykorzystywania kreatywności.

Moimi największymi wartościami, którymi się kieruję to: autentyczność, harmonia i rozwój. To właśnie one sprawiają, że wpierw potrzebuję sprawdzić i doświadczyć, czy coś jest skuteczne, by potem móc dzielić się tym z innymi.

Realizuję się dzieląc się z innymi swoją radością, optymizmem, doświadczeniem i sposobami na zdrowsze życie. Pasjonuje mnie wszystko, co naturalne i dobre dla zdrowia i bardziej świadomego życia. Pragnę zarażać zdrowymi nawykami, jak największe grono ludzi, dlatego dzielę się moim doświadczeniem, sprawdzonymi nawykami i metodami z osobami, które stają na mojej drodze życia, nie tylko biznesowego.

Prowadzę również eko-warsztaty dla grup zorganizowanych, które zarażają ekologicznym „bakcylem” w dzisiejszym świecie przepełnionym chemią i pokazują, ze przy odrobinie chęci, możemy wprowadzić naturalne alternatywy dla chemicznych produktów.

Z ciekawostek – ukończyłam studia chemiczne, które pozwoliły mi poszerzyć horyzonty, jednak nie były źródłem pasji, ani nie pomogły mi jej odkryć.

Zapalnikiem do „czegoś swojego” w życiu było u mnie macierzyństwo. Rola matki uruchomiła lawinę przemyśleń, pytań, niewiadomych. Sprawiła, że rozpoczęłam poszukiwania, które w niedługim czasie zaowocowały nowymi umiejętnościami, zainteresowaniami i dziś można już powiedzieć – pasjami.

Prywatnie jestem mamą Niny i Dominika, od których uczę się, jak „cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie”.

Wierzę, że żyjąc w zgodzie z własnymi wartościami, jesteśmy w stanie osiągnąć stan życiowej harmonii i wewnętrznego spokoju, a tym samym sukces.

Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz,
tak długo, jak tylko chcesz.
Anthony Robbins

Sprawdź, czym jest Plan Rozwoju Osobistego —>>>